Wizz Air jest Facebooku

April 18th, 2011

Wizzair Bilety LotniczeWszyscy w Polsce znają już chyba hasło, które brzmi, jeśli nie ma Cię na Facebooku, to nie istniejesz, do serca wzięła je sobie linia lotnicza Wizz Air, która po raz pierwszy uruchomiła kampanię na Facebooku, Cała sprawą zajęła się firma Fenomem, a projekt tego przedsięwzięcia składa się z działalności redakcyjnej na tablicy strony oraz plebiscytu prowadzonego w aplikacji.

Na czym to polega, po pierwsze wszyscy użytkownicy tego portalu społecznościowego mogą wybierać najbardziej stylowych i profesjonalnych pracowników personelu pokładowego, a Ci z kolei staną się twarzami Wizz Air w roku 2011. Tak więc przede wszystkim to od fanów węgierskiej linii zależy kto ma wygrać społecznościowe wybory. To oni wybiorą czternaście twarzy, które będą reprezentować linie lotnicze Wizz Air. Oczywiście nie odbyło się bez wstępnej selekcji w której udział brali przedstawiciele przewoźnika oraz eksperci świata mody.

Trzej uczestnicy internetowego konkursu, którzy zbiorą najwięcej głosów wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, a ich wizerunki znajdą się na materiałach promocyjnych Wizz Air w całej Europie. W aplikacji Facebook zamieszczone są zdjęcia kandydatów z siedmiu krajów Europy. Aby wykluczyć malwersacje wynikami, na każdego kandydata zagłosować można tylko raz dziennie.

Strona o charakterze międzynarodowym prowadzona jest oczywiście w języku angielskim, Zadaniem całej kampanii jest skupienie wszystkich fanów marki Wizz Air. Za produkcję aplikacji, przygotowanie materiałów graficznych oraz prowadzenie fanpage i jego moderację odpowiada agencja marketingu społecznościowego Fenomem., natomiast pomysłodawcą tego typu kampanii była firma Media Direction OMD

Drugą istotną informacją jest to, że dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić kupując tańsze bilety lotnicze tego przewoźnika, powstał właśnie klub pod nazwą Xclusive Club. Oczywiście członkostwo w klubie jest płatne i na rok wynosi 45 złotych. Z pewnością zastanawiacie się co daje członkostwo w tym klubie? Korzyści jest kilka, po pierwsze możemy zaoszczędzić do 45 złotych na przelocie w jednym kierunku. Ponadto organizując grupowa wycieczkę, możemy zakupić tańsze bilety dla 9 osób w ramach tej samej rezerwacji. W przyszłości mają się także pojawić specjalne oferty promocyjne Wizz Air przesyłane na e-mail.

 

Wizzair Bilety Lotnicze

Comments are closed.

X