Tanie loty z portu lotniczego we Wrocławiu

April 25th, 2012

Port lotniczy Wrocław Starachowice położony jest około 10 kilometrów od centrum miasta. Dotąd był niewielkim, mało znaczącym lotniskiem regionalnym. Pod względem obsłużonych pasażerów i wykonanych operacji lotniczych znajduje się na piątym miejscu w kraju. Obecnie to lotnisko obsługuje siedem regularnych linii. W okresie letnim lotnisko obsługuje także przeloty czarterowe. Od tego roku jednak znacznie zyskał na znaczeniu przez to iż Wizzair zbazował tam swoje samoloty. Odtąd wciąż oferuje stąd wiele atrakcyjnych kierunków.

Wizzair

Już za 62 złote pasażerowie będą mogli polecieć do Pizy i Bolonii, czyli przepięknych i atrakcyjnych turystycznie miast włoskich. Włochy to jeden z najczęściej wybieranych krajów przez turystów na wczasy. Każde z miast posiada tu niewątpliwy i ciekawy klimat. Poza tym ludzi z całej Europy przyciąga nieprzeciętna gościnność Włochów, przepiękne plaże, wiele zabytków i wspaniała kuchnia, którą zachwycają się ludzie na całym świecie.

Nowością w siatce Wizzaira są bilety lotnicze do Fez. Pasażerowie mogą lecieć do Afryki właśnie przez Toskanię i spędzić kilka niezapomnianych dni w Pizie. Coraz więcej turystów wybiera się do dalekich krajów i pasjonuje się kultura i tradycją orientu. Bilety lotnicze do Fez można kupić już w cenie 239 złotych.

Wizzair to główny przedstawiciel taniego latania. Pasażerowie korzystający z usług tego przewoźnika powinni podróżować tylko z bagażem podręcznym a także za bilet lotniczy płacić kartą Mastercard Prepaid. Wizzair oprócz Wrocławia stacjonuje także w wielu innych portach lotniczych. Głównie korzysta z mniejszych lotnisk, gdyż jego głównym celem jest znaczna obniżka biletów lotniczych. Ponadto na stronie Wizzaira można dokonać rezerwacji hoteli a także wynajmu samochodów. Wizzair z Polski w miesiącach wakacyjnych otwiera wiele nowych kierunków. Z lotniska w Modlinie możemy polecieć miedzy innymi do Budapesztu, Pafos, Barcelony i Dusseldorfu. Dzięki ofertom Wizzaira w bardzo szybkim tempie rozwijają się nasze polskie lotniska.

Wizzair

Comments are closed.

X