Tanie linie lotnicze do Azji i Europy wschodniej

October 21st, 2014

Kuala LumpurTanie linie lotnicze już w pierwszej połowie 2013 roku postawiły na Europę wschodnią i Azję. Najczęściej wymieniane miejsca to Indonezja, Indie, Tajlandia i Malezja. W Indonezji tanie latanie wzrosło o około 12 milionów miejsc. W Indiach liczba miejsc wzrosła o trzy miliony. W Tajlandii liczba miejsc wzrosła o dwa miliony, natomiast w Malezji o 1,8 miliona. W Azji zauważono największy wzrost, który sięga do 28 procent. Wzrost ten przekłada się na wzrost turystyki w krajach azjatyckich. Przede wszystkim mowa tutaj o Bangkoku i Tokio. W Europie mapa nie jest już tak jednoznaczna. W Europie południowej tanie linie lotnicze zmniejszają liczbę połączeń. Między innymi spadek zauważono w sprzedaży biletów lotniczych do Madrytu. Spadek jest widoczny także w Rzymie i Atenach. Bilety lotnicze do Warszawy cieszą się ogromnym powodzeniem w tanich lotach. Ogromnym wzrostem cieszy się także Kopenhaga i Istambuł.

Bilety lotnicze do Londynu-lider tanich lotów

Londyn bezkonkurencyjnie otrzymał tytuł lidera, a liczba dostępnych miejsc to prawie 15 milionów.Bilety lotnicze do Londynu oferują główni przewoźnicy low cost jak Ryanair czy wizz air. Londyn to miasto wielu kultur, a także najbardziej kosmopolityczna stolica Europy. Znajdziemy tutaj aż cztery obiekty, które znajdują się na światowej liście dziedzictwa Unesco. Głównymi atrakcjami jest Big Ben, Pałac Buckingham, Tower of Ridge. Korzystając z usług linii low cost możemy także zabukować hotele w Londynie.

Kuala LumpurDokąd latamy chętniej?

Jednak tuż za Londynem znajduje się Dżakarta i Kuala Lumpur. Dżakarta wzrosła o 44 procent w porównaniu z innymi latami. Natomiast Kuala Lumpur wzrosła o 15 procent. Tanie linie lotnicze oferują coraz to szerszy zasięg usług i możliwości. Linia easy jet oferuje usługę light ticketing, dzięki której biura podróży w łatwiejszy sposób mogą dokonać rezerwacji. Tanie latanie z roku na rok zwiększa swój zasięg, zagrażając także regularnym przewoźnikom. Ryanair w Polsce wyprzedził Lot, tuż za nim znalazł się także wizz air.

 

 

Szukaj podobnych stron w: Katalog Stron Seo i Katalog stron oraz w: Darmowy katalogu

Comments are closed.

X