Tanie latanie z Wizz Air

September 5th, 2011

WizzAirWizz Air to jedne z najpopularniejszych, niskobudżetowych przewoźników, które funkcjonują na polskim rynku już od ośmiu lat. Przez ten czas węgierskie linie lotnicze wciąż zwiększają swoją siatkę połączeń a także polepszają jakość usług. Jako tania linia korzysta z prostych i tanich rozwiązań, co odzwierciedla się w cenach biletów lotniczych.

Wizz Air lata z kilku polskich miast: najwięcej połączeń odchodzi z Katowic, ale także z Warszawy, Gdańska i Poznania. Czasami zdarza się, że Wizz Air korzysta z wrocławskiego lotniska. Jeśli chodzi o lotniska zagraniczne Wizz Air ma swoje huby w Budapeszcie na Węgrzech, w Sofii w Bułgarii, w Kijowie na Ukrainie a także w Bukareszcie, Kluż-Napoka i Timisoara w Rumuni.

WizzAirWbrew ogólnym sądom loty samolotowe to jedna z najbezpieczniejszych środków komunikacji. Tanie linie lotnicze, do których zalicza się właśnie węgierski przewoźnik oferuje tanie latanie, ale bezpieczne i coraz bardziej komfortowe. Wiele lotów realizowanych jest z przesiadką, jednak i tak wtedy pasażerowie oszczędzają sporo czasu w porównaniu do korzystania z innych środków lokomocji. Zdarza się, że pasażerowie muszą nocować w środku podróży, wtedy przewoźnik zapewnia tanie hotele. Dzięki takim rozwiązaniom, nasze wczasy będą bogatsze o zwiedzanie nowych miejsc.

Zaufanie jakim cieszy się przewoźnik, motywuje go do dalszego polepszania jakości usług. Z roku na rok z głównego hubu linii – Budapesztu startuje coraz więcej samolotów. Wizz Air jest także laureatem nagrody „Najlepsza tania linia lotnicza Europy”, która otrzymał w 2006 roku. Obecne promocje na bilety lotnicze w tej linii to podróż z Gdańska do Goteborg, Arthus, Oslo, Malmo, a także z Wrocławia do Oslo. Bilety lotnicze możemy kupić już w cenie czterech złotych. To co wyróżnia WizzAir poza inne linie lotnicze to dość duża dozwolona ilość bagażu. Za taką cenę jak inne tanie linie w Wizz Air możemy przewieźć aż 32 kilogramy.

Comments are closed.

X