Rozpocznij rok 2012 z Wizz Air

November 30th, 2011

Według najnowszych statystyk popularność tanich linii lotniczych wzrasta. Wcześniej korzystanie z tradycyjnych przewoźników było uznawane za symptom wygody i komfortu. Obecnie pasażerowie wybierają chętnie przewoźników low cost, gdyż wolą zapłacić mniej i zrezygnować z wygód. Poza tym coraz więcej tanich linii lotniczych jak easy jet czy Norwegian również oferuje wysokie standardy a cena za przelot jest dość niska. Wiele linii rozpoczęło sprzedaż biletów już na kolejny sezon letni. Między innymi można już zabukować bilety lotnicze w linii easy jet a także na nowy sezon sprzedaje już bilet air Berlin.

Wizz Air

Również Wizz Air zaczyna walczyć o klienta. Węgierska linia lotnicza oferuje loty z Polski aż do 12 miast na naszym kontynencie. Bilety można kupić już za 30 złotych. Największa popularnością cieszą się bilety lotnicze do Londynu. Poza tym z Łodzi do Londynu będzie otwierane nowe połączenie. Dzięki temu do brytyjskiej stolicy będziemy mogli latać częściej i taniej.

Do zwiedzania Londynu nie trzeba nikogo zachęcać, gdyż jest to najpopularniejsza i najbardziej kosmopolityczna stolica Europy. Londyn to mnogość atrakcji turystycznych, z których głównym jest Pałac Królewski i codzienna zmiana warty w której chętnie uczestniczą turyści. Londyn jest co roku odwiedzany przez miliony turystów, jednak jest miastem bardzo zielonym. Na obszarze Londynu znajduje się wiele miejsc, w których można odpocząć i się zrelaksować. Do ważnych atrakcji należy Tower Bridge, Big Ben i przede wszystkim Oko Londynu, z którego zobaczymy całą panoramę miasta. Londyn jest bardzo popularnym, ale także i nie najtańszym miastem. Jednak na obrzeżach można liczyć na tanie hotele. Opinie o hotelach w Londynie są bardzo dobre, jednak przed podróżą warto dokładnie sprawdzić gdzie będziemy nocować, gdyż wybór jest ogromny. Londyńskie hotele odznaczają się w większości przypadków bardzo wysokim standardem i prezentują wysoką jakość usług. Można także skorzystać ze schronisk i tańszych hosteli. Londyn to bardzo bogate życie nocne ale i kulturowe. W mieście znajduje się mnóstwo oper i teatrów.

WizzAir przygotował dla swoich wiernych pasażerów wiele atrakcyjnych obniżek. Na stronie przewoźnika możemy kupić bilety lotnicze z 20 procentową zniżka. Poza tym klienci Węgierskich linii lotniczych mogą także skorzystać z programu Wizz Air club, gdzie członkowie tego stowarzyszenia będą mogli latać o wiele taniej niż inni pasażerowie. Wizz Air jest przedstawicielem taniego latania, stąd bagaż rejestrowany jest dodatkowo płatny. Warto ograniczyć się tylko do bagażu podręcznego, który w Wizz Air wynosi aż 32 kilogramy.

Comments are closed.

X