Pakiety Wizz Air

March 12th, 2013

Wizz FlexIdąc naprzeciw potrzebom swoich klientów linie lotnicze Wizz Air, oprócz tanich biletów lotniczych, oferuję swoim klientom pakiety jako dodatek do podróży. Każdy z pakietów został stworzony w trosce o najpilniejsze potrzeby klientów, ale także po to by zwiększyć komfort podróży.

Wizz Premium to pierwszy oferowany pakiet przez linie lotnicze Wizz Air, który kompleksowo łączy w całość najpopularniejsze usługi takie jak: odprawa na lotnisku zapłacona z góry, duży bagaż podręczny, gwarancja przylotu na czas oraz dla wygodnych miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi, czy rezerwacja siedzenia w pierwszym rzędzie. Wizz Air zapewnia, że kompleksowe zamówienie usług w formie Pakietu Wizz Premium gwarantuje oszczędność co najmniej 33%. Linie lotnicze rozbudowały pakiet Premium, oferując Premium plus dodano dodatkową usługę na jedną sztukę bagażu rejestrowanego.

Wizz Air oferuje również swoim klientom usługę Wizz Flex, idealna dla tych klientów, żyją w ciągłym biegu i mają niestabilny grafik. Usługa Wizz Flex umożliwia klientom zmianę terminu, godziny i trasy lotu przez Internet nieokreślona liczbę razy. Zmiany możliwe są maksymalnie 3 godziny przed planowana godzina odlotu. Dodatkowo za każdą wprowadzona zmianę, Wizz Air nie pobiera żadnych opłat, należy jedynie pokryć różnicę w cenie za przewóz. Przy wyborze tej oferty trzeba pamiętać, że nie można dokonywać zmiany nazwiska podróżującego i rezerwacji grupowych. (Jak korzystać z WIZZ Flex)

Dla pasażerów nie lubiących czekać w kolejce do wejścia na pokład, Wizz Air proponuje wykupienie usługi Wizz Xpress. Usługa zapewnia pasażerowi ekspresowe przejście etapu odprawy, by jako jeden z pierwszych pasażerów zająć miejsce. Priorytet wejścia na pokład można zakupić przez Internet, za pośrednictwem Telecentrum i lotnisku. Wizz Xpress zapewnia swoim klientom pierwszeństwo w przejściu przez bramkę wejściową bezpośrednio na pokład, w przypadku gdy do samolotu trzeba dojść. W przypadku podjechania do samolotu autobusem, pasażer z wykupioną usługą otrzymają specjalne miejsca z przodu autobusu, natomiast gdy podjedzie on do samolotu, otwierające się przedni drzwi umożliwią pasażerom pierwszeństwo w wejściu na pokład samolotu. Niestety usługa nie obejmuje pierwszeństwa podczas odprawy czy kontroli bezpieczeństwa, umożliwia jedynie pierwszeństwo przy wejściu na pokład samolotu, a podróżujący powinni co najmniej 30 minut wcześniej podejść do bramek przed planowanym odlotem.

Linie lotnicze Wizz Air proponują swoim klientom ciekawe i praktyczne udogodnienia, mając nadzieje, że klienci znęceni innowacyjnymi usługami będą wielokrotnie wybierać podróż ich liniami lotniczymi.

Comments are closed.

X