Odprawa Lotu w Złotych Tarasach

March 18th, 2011

Lot podczas kryzysu, który dotknął podniebny rynek, chciał za wszelką cena utrzymać się na pozycji. Od kilku lat polskie linie lotnicze odnotowywały znaczne straty. Rok 2010 był pierwszy raz od trzech lat rokiem sukcesów. Poważnie myślano o wielu zmianach, aby polepszyć kondycje spółki. W ciągu kilku lat kilkakrotnie zmieniał się prezes zarządu, a także musiano zwolnic wielu pracowników. Obecnie Lot wychodzi na prostą. Swoją flotę wzbogacił także o nowy, nietypowy samolot. Codziennie będzie on pokładem dla pasażerów, jednak w ekstremalnych sytuacjach zamieni się podniebny szpital. Dzięki temu w czasie powodzi, czy innych klęsk żywiołowych będzie mógł pomagać rannym. Przez stworzenie stanowiska intensywnej terapii, a także wyszkolonego personelu będzie mógł nawet ratować życie.

Złote tarasy Warszawa

Od 2010 roku pasażerowie mogą także korzystać z nietypowej odprawy biletowo-bagażowej, która ma miejsce w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy. Oprócz odprawy klienci mogą skorzystać z bezpłatnego dojazdu na lotnisko Fryderyka Chopina. Transport autobusowy zapewniony będzie według ustalonego rozkładu jazdy: od poniedziałku do soboty o godz. 8.00, następnie w godzinach 10.00-13.00 i 15.00-19.00, w niedziele w godzinach: 10.00-19.00 (z wyjątkiem godziny 14.00). Od 2 grudnia z usługi korzystają także osoby, które zakupiły bilety lotnicze w różnych agencjach współpracujących z Lotem. Odprawa w Złotych Tarasach jest możliwa najwcześniej 23 godziny przed odlotem i najpóźniej 3 godziny przed startem. Jeśli pasażerowie korzystają z lotów łączonych, także będą mogli skorzystać z tej usługi, pod warunkiem, że pierwszy odcinek trasy jest obsługiwany przez Lot.

Każda osoba odprawiająca się w Złotych Tarasach, może bezpośrednio udać się na lotnisku na odprawę bezpieczeństwa, omijając stanowiska check-in. Na karcie pokładowej będzie widniała pieczątka wydana przez obsługę w Złotych Tarasach. Biuro podróży, które znajduje się w centrum handlowym jest trzecia placówką w stolicy, obok placówek w Hotelu Marriott oraz na terenie Sejmu. W takich oddziałach pasażerowie mogą skorzystać z pełnej oferty lotu, jak zabukować bilet lotniczy, zarezerwować samochód czy wynająć hotel. Dzięki temu na pewno będzie można rozładować tłumy na lotniskach w czasie odpraw. Szczególnie powinno to zdać egzamin podczas świątecznych wyjazdów i okresu wakacyjnego.

Comments are closed.

X