Nowinki Wizz Aira

February 19th, 2013

Wizz AirObejmujące zasięgiem swych lotów Europę Środkowo-Wschodnią, Europę Zachodnią, Turcję, Izrael i Gruzję węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air wprowadziły dla swoich pasażerów nową mobilną aplikację na telefony iPhone. Jej atutem jest darmowy do niej dostęp w App Store oraz możliwość dokonywania przez nią rezerwacji biletów lotniczych na tanie przeloty liniami Wizz Air. Dzięki aplikacji mogą oni też przeglądać swoje dotychczasowe rezerwacje, jak również dodawać do nich dodatkowe usługi oraz sprawdzać rozkład lotów.

Powód do zadowolenia

Węgierski przewoźnik zwiększa mobilność milionów swoich konsumentów, oferując im niskie taryfy w 30 krajach, a aplikacją zwiększa tę mobilność oferując podróżującym jego samolotami pasażerom jeszcze łatwiejszy niż dotychczas dostęp do niskich taryf. Aplikacja na iPhone’a jest bardzo łatwa w użyciu. Dzięki niej zyskuje się wygodny dostęp do rozkładu lotów tanich linii lotniczych Wizz Air z dowolnego, obsługiwanego przez przewoźnika miejsca. Mobilna aplikacja jest narzędziem, przez które można do istniejących rezerwacji dobierać dodatkowe usługi i dokonywać, dostępne wyłącznie dla członków klubu Wizz Discount Club, rezerwacji nowych lotów w najkorzystniejszych taryfach. Ci pasażerowie, co jeszcze nie należą do klubu, mogą w każdej chwili wykupić członkostwo i korzystać z będących przywilejem dla jego członków, gwarantowanych zniżek podczas korzystania z aplikacji. Posiadaczom systemów Android linie lotnicze Wizz Air wprowadzą tę aplikację już w maju. Przewoźnik w ten sposób stara się jak największej liczbie swoich klientów zapewnić dostęp do atrakcyjnych taryf na ich smartfonach.

Powód do złości

Węgierski przewoźnik przeniósł od 22 grudnia 20012 r. wykonywane z modlińskiego lotniska wszystkie swoje operacje lotnicze do warszawskiego portu lotniczego. Powodem tej czasowej wyprowadzki było częściowe wyłączenie pasa startowego z eksploatacji. Jednak z racji na przedłużające się prace remontowe data powrotu bez przerwy jest przekładana. Ostatnią podawaną datą zamknięcia Lotniska Modlin jest termin do końca kwietnia. Niestety dla Wizz Aira nie jest to dobra wiadomość, gdyż do tego czasu będzie ponosił większe koszta związane z obsługą droższego Lotniska Warszawa-Okęcie. Swoją obecność do 30 kwietnia na lotnisku Chopina Wizz Air ogłosił już na swojej stronie internetowej. Pasażerowie węgierskiego przewoźnika bezpłatnej odprawy biletowo-bagażowej mogą dokonywać na stołecznym porcie lotniczym, muszą się liczyć z długim oczekiwaniem w kolejce do stanowisk.

Powód do odwiedzenia Bergen

Tanie linie lotnicze Wizz Air od 28 marca uruchomią z Lotniska Katowice połączenie lotnicze do norweskiego miasta Bergen. Przeloty realizowane będą dwa razy w tygodniu, w środy oraz niedziele. Przewoźnik na tej trasie realizował już rejsy przez miesiąc na przełomie marca i kwietnia 2010 r. Z braku zainteresowania połączenie zostało skasowane. Z Katowic Wizz Air obsługuje też tanie loty do norweskich miast: Oslo Torp oraz Stavanger.

Comments are closed.

X