Nowi ambasadorowie w wizz air

April 29th, 2013

Wizz airLinie lotnicze wizz air wciąż się rozwijają i wprowadzają ciekawe nowości. Obecnie ogłosiły nową edycję ambasadorów tej znanej marki. Casting odbywa się wśród personelu, który szczególnie spodobał się pasażerom. Wybrańcy zasłużyli się profesjonalizmem i wysoką jakością usług. Wybierano spośród 700 osób a wyłoniono 90 zwycięzców. Teraz poprzez portale społecznościowe można dołączyć do grona wyborców i zadecydować, kto zostanie nowym ambasadorem. Głosować można do 1 maja. Ostateczni zwycięzcy zostaną twarzami marki wizz air, a także będą upoważnieni do udzielania informacji w mediach.

Nowe tanie loty w wizz air

Wizz air to bardzo znany przewoźnik low cost z główną siedzibą w Budapeszcie. Przedstawiciele taniego latania zaskakują nowymi pomysłami. Przede wszystkim oferują bilety lotnicze do Azerbejdżanu. Myślą także o otwarciu tanich lotów do Dubaju. Ten kierunek miałby być realizowany przez wizz air Ukraine. Wizz air oferuje także bilety lotnicze do Paryża a także do Neapolu. Wizz air spopularyzował się także w naszym kraju. Linia otworzyła sporo połączeń z polskich portów lotniczych do Norwegii. Od 28 marca reaktywował tanie loty do Bergen.

Za co zapłacimy w wizz air?

Wizz air to tania linia lotnicza wybierająca mniejsze porty regionalne jako docelowe. Wizz air oferuje naprawdę tanie bilety lotnicze, jednak najlepiej latać tylko z bagażem podręcznym, który jest w cenie biletu, gdyż za rejestrowany musimy zapłacić, a wizz air wciąż podwyższa ceny. Obecnie koszt za bagaż podręczny będzie uzależniony od długości podróży. Walizka może nas kosztować nawet 150 złotych. Pasażerowie mogą także wykupić sobie dodatkowe miejsce na nogi a także miejsce w pierwszych rzędach na pokładach samolotu. Jednak jest to cena około 10 euro za osobę. Jeśli ktoś lata bardzo często opłaca się zostać członkiem klubu wizz air. Wtedy bilety lotnicze będziemy kupować ze sporą obniżką. Wizz air na co dzień konkuruje z linią Ryanair, która także oferuje sporo tanich lotów po naszym kontynencie. Wspólnie oferują także loty przesiadkowe, które zajmują sporo czasu, ale są naprawdę tanie. Przedstawiciele taniego latania mają swoja bardzo mocna pozycję na rynku. Przez dużą sprzedaż biletów lotniczych wiele regularnych linii popadła w poważne długi. Do takich linii należy Sas, Iberia czy Lot.

Comments are closed.

X