Maroko z tanim lataniem

April 12th, 2013

MarokoMaroko to przepiękny i warty uwagi kraj w Afryce. Oprócz wspaniałej pogody możemy zobaczyć tutaj wiele atrakcji i zabytków. Przede wszystkim nie należy pominąć miasta Rabat czy Casablanki. Ważne są także trzy stolice królewskie jak Fez, Marrakesz i Mekenes. Na turystów czekają tutaj także ustronne plaże, na których można się zrelaksować. Mimo, że niegdyś ten kraj nie słynął z turystyki, dziś wita turystów z szeroko otwartymi ramionami. Zwiedzających jest coraz więcej, głównie z powodu bardzo ciekawej kultury marokańskiej.

Bilety lotnicze do Maroka

Już teraz ta odległa podróż będzie bardziej dostępna. Dzięki łączonym lotom linii wizz air i Ryanair polecimy w naprawdę korzystnych cenach z portu lotniczego w Warszawie czy Katowicach. Z Okęcia za bilet lotniczy zapłacimy tylko 270 złotych, z Pyrzowic lot jest niewiele droższy. W promocyjnych cenach możemy planować wczasy w maju i czerwcu. Trasa lotu jest nieco skomplikowana, jednak w tak atrakcyjnej cenie warto przemyśleć ofertę tanich lotów. Wizz Air i Ryanair choć na co dzień są dla siebie konkurencją, często ułatwiają życie pasażerów i proponują ciekawe rozwiązania na wakacje, nawet poza kontynentem. Wizz air w planach ma także jednym ze swoich przewoźników, Wizz Air Ukraine, obsługiwać połączenia z Dubajem. W związku z szybkim rozwojem linii lotniczej te plany mogą się bardzo szybko spełnić.

Tanie latanie – wzrost zainteresowania

Można stwierdzić, że w przewoźnikach low cost tkwi swoisty fenomen. Nie oferują wysokiej jakości usług, ale w zamian za to sprzedają bilety lotnicze po rozsądnych cenach. Ponadto w ostatnim czasie podwyższają standardy. Można zarezerwować dodatkowe miejsce na nogi czy większe siedzenie. Jak widać europejskie tanie linie lotnicze nie ograniczają się tylko do naszego kontynentu, ale próbują zaistnieć także dalej. Ryanair pokonał nawet Lot w polskich portach lotniczych. Dzięki takiej popularności może pozwolić sobie na kupno nowych samolotów. Obecnie flotę Ryanaira zasili około 175 boeingów. W Warszawie możemy liczyć także na tanie loty w liniach Air Berlin. Przewoźnik oferuje bilety lotnicze do Niemiec w bardzo atrakcyjnych cenach. Zwiększyło się także znacznie zainteresowanie liniami easy jet, które oferują ciekawe oferty przelotu na wyspy brytyjskie a także promocje na bilety lotnicze do Paryża.

Comments are closed.

X