Lufthansa leci do Rio De Janeiro

April 13th, 2011

O Rio de Janeiro mówi się a cidade maravilhosa czyli wspaniałe miasto. Miasto tworzy wtłoczony między urwiste wzgórza a wybrzeże zespół miejskich zabudowań. Rio jest odpowiednim miastem dla mniej zamożnych turystów, którym może zaoferować wiele tanich restauracji i hoteli, darmowe i dostępne dla wszystkich plaże, przyjaznych i uczynnych ludzi, a ponadto mnóstwo atrakcji do zwiedzania. Dlatego nie dziwi fakt, że niemiecka Lufthansa postanowiła otworzyć właśnie do tego miasta nowe połączenie. Nowe połączenie non-stop z Frankfurtu do drugiego pod względem wielkości miasta Brazylii zostanie zainaugurowane 30 października 2011 r.

Fajne laseczki w Rio De Janeiro :-)

Do miasta samby wszyscy zainteresowani będą mogli polecieć pięć razy w tygodniu samolotem Airbus A340 w konfiguracji z 221 fotelami w trzech klasach pasażerskich takich jak klasa pierwsza, biznes i ekonomiczna.

Nie tylko Rio De Janeiro, ale cała Ameryka Południowa, w której gospodarka dynamicznie się rozwija, jest dla Lufthansy jednym z najważniejszych rynków, na których przewoźnik może się rozwijać. Na dzień dzisiejszy niemiecka Lufthansa rozszerza zakres swoich usług w tym regionie świata, tym samym pod koniec tego roku w ofercie znajdzie się 76 rejsów tygodniowo do pięciu miast w Ameryce Południowej. Dla porównania, 4 lata temu w tym samym kierunku wykonywane były tylko 42 rejsy do trzech miast.

Nie pierwszy raz Lufthansa będzie oferowała połączenie do Rio de Janeiro. Największy niemiecki przewoźnik lotniczy utrzymywał połączenie do tej metropolii w latach 1956-2005. Wielki powrót linii lotniczej Lufthansa na latynoski rynek planowany jest na koniec października, czyli wraz z wprowadzeniem nowego zimowego rozkładu lotów 2011/2012. Obecnie z Frankfurtu i Monachium odbywają się rejsy do Sao Paolo, tak więc nowe połączenie jest swoistym uzupełnieniem, czy też następstwem. Z Rio de Janeiro, partner Lufthansy w ramach sojuszu Star Alliance – linie TAM, oferują liczne dalsze połączenia.

Również Polscy turyści co raz chętniej wybierają Amerykę Południową. Dlatego też wkrótce linia lotnicza będzie mogła zaoferować polskim pasażerom bardzo dogodne połączenia z Polski przez Frankfurt do Rio De Janeiro – jednego z najpiękniejszych miast świata. Podróż w obie strony z Polski do Rio można rezerwować w cenie od 2959 zł.

Fajne laseczki w Rio De Janeiro :-)

Comments are closed.

X