Lot na Costa Brava z irlandzkimi liniami lotniczymi

February 27th, 2012

Wizz Air - Costa BravaHiszpania zachwyca urokiem miast, ogólną panoramą, przepiękną przyrodą, czystymi plażami i wspaniałymi miastami. Oczywiście najwięcej sprzedaje się biletów lotniczych do Madrytu. Ale także inne regiony Hiszpanii są warte uwagi. Przede wszystkim bardzo ciekawym miejscem turystycznym jest Costa Brava – dzikie wybrzeże. Costa Brava jest bardzo ciekawym miejscem pod względem krajobrazu, gdyż posiada zatoki i urwiska. Sama nazwa dzikie wybrzeże oddaje atmosferę tego miejsca. Z jednej strony na Costa Brava jest dużo roślinności i miejsc nietkniętych ręką ludzką, z drugiej z kolei na wybrzeżu ejst obszar ponad dwustu kilometrów na którym jest mnóstwo hoteli i restauracji. Na Costa Brava jak nigdzie indziej można zobaczyć temperament i charakter Hiszpanii. Turyści zachwycają się także przepysznymi potrawami i regionalnym jedzeniem.

Tanie bilety lotnicze na Costa Brava oferuje Ryanair z Bydgoszczy. Wiosna z pewnością będzie należała do Ryanaira. Przewoźnik oferuje mnóstwo lotów w kwietniu i maju. Oprócz Hiszpanii z Ryanairem można zwiedzać Włochy, miedzy innymi Sardynie, Sycylię, Bolonię a także tanio kupić bilety lotnicze do Rzymu.

W ostatnim czasie prezes Ryanaira odwiedził Warszawę na konferencji w hotelu Mariot. Podczas konferencji prezes zapowiedział otwarcie aż ośmiu tras, między innymi pierwszą z nich będą to loty do Budapesztu, czyli Perły Dunaju. Ryanair w minionym roku otworzył bazę na lotnisku we Wrocławiu a obecnie zapowiada otwarcie kolejnych tras. Ryanair korzysta z mniejszych lotnisk by maksymalnie obniżyć koszty, tym samym popularyzuje turystykę w innych miasta niż nasza stolica.

Na podniebnym rynku na wielu trasach Ryanair konkuruje z Wizz Airem. Często oferują pasażerom łączone loty. Na konferencji w hotelu Mariot szef Ryanaira zapowiedział, że nigdy ceny biletów lotniczych w Wizz Air nie będą niższe niż u irlandzkiego przewoźnika. Odpowiedzią na bilety za osiem złotych w węgierskich liniach było wprowadzenie biletów w Ryanairze za 10 groszy. Mnogość linii lotniczych sprawia, że przewoźnicy wszystkimi sposobami musza walczyć o klienta.

Comments are closed.

X