Linie lotnicze Sas

June 8th, 2011

Sas to skandynawskie linie lotnicze, które na podniebnym rynku są już od 1946 roku. W Polsce stacjonują w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku i Wrocławiu. Sas realizuje połączenia w 180 kierunkach, obsługując 35 krajów i cztery kontynenty.

SAS

Oferta specjalna dotyczy wylotów z wszystkich miast polskich, w których stacjonuje Sas od 26 kwietnia do 9 grudnia 2011 roku. Promocyjne połączenia to między innymi Warszawa- Amsterdam, Paryż, Sztokholm, Bergen, Dublin, Hamburg, Londyn, Oslo, Trosmo, oraz Abeerden. Bilety lotnicze można zakupić w cenie od 408-562 złotych.

W październiku zeszłego roku Poznań obchodził swoją 15 rocznicę stacjonowania linii lotniczych Sas w tym mieście. Wtedy Sas był jedyną linią, które obsługiwało to wielkopolskie miasto. Dzięki temu jego mieszkańcy mieli dogodne połączenia z Europą, Azją i Stanami Zjednoczonymi.

Sas to linia, która cieszy się dużym zaufaniem klientów, ale także podczas wieloletniego istnienie na rynku lotniczym zaprezentowała duży profesjonalizm i wysoką jakość usług. Jako pierwsze skandynawskie linie lotnicze zaczęły latać nad obszarem polarnym. Zaczął także obsługiwać samolot dwusilnikowy. Pasażerowie tej linii jako pierwsi mogli korzystać z elektronicznej rezerwacji usług. Był pionierem w korzystaniu z bezprzewodowego Internetu na pokładach samolotu , a także wprowadził jako pierwszy zakaz palenia papierosów na pokładzie.

Sas oferuje swoim pasażerom wiele ciekawych ofert i promocji. Z Warszawy do Kopenhagi polecimy już od 207 złotych. Z Gdańska do Paryż możemy polecieć za 338 złotych. Sas oferuje atrakcyjne połączenia z Helsinkami, Hamburgiem, Brukselą, Zurychem i Oslo.

Pasażerowie mogą korzystać z trzech klas: ekonomiczna, biznesowa i klasy najnowszej Economy extra. W tej klasie pasażerowie mogą liczyć na jeszcze szybsze i łatwiejsze rozwiązania , korzystniejsze taryfy a także większy komfort podróży. Siatka połączeń linii Sas obejmuje 150 różnych lotnisk. Główne porty lotnicze tego przewoźnika to Sztokholm-Arlanda w Szwecji, Port lotniczy Oslo-Gardemoen w Norwegii i Port lotniczy Kopenhaga-Kastrup w Danii.

Sas jako największy przewoźnik krajów nordyckich może poszczycić się nie tylko nowoczesną flotą ale także profesjonalną obsługą. O wysokiej jakości tej linii świadczy fakt, że został okrzyknięty najpunktualniejszą linia lotniczą. Aż 92% lotów odbyło się zgodnie z planowanym rozkładem. Drugie miejsce zajął holenderski KLM. Oprócz tego Sas wciąż udoskonala systemy połączeń, atakże skraca maksymalnie czas przesiadek. Dzięki umowie , którą zawarły linie lotnicze z portem w Kastrup w Kopenhadze to lotnisko stało się jednym z bardziej znaczących baz na świecie. Przez to lotnisko codziennie przemieszcza się 50 tysięcy ludzi, a także jest jednym z największych portów nordyckich.

Comments are closed.

X