Ekspansja Wizz Air w Polsce

January 8th, 2013

Wizz Air w PolsceW związku z częstymi podróżami, pasażerowie coraz częściej zwracają uwagę na cenę. Według statystyk wolimy latać taniej a częściej. Dlatego tanie linie lotnicze mają bardzo duże powodzenie, w szczególności wizz air i Ryanair. Oba przewoźnicy od wielu lat ze sobą rywalizują. Do tej pory mimo wszystko przodował irlandzki przewoźnik. Jednak w Modlinie to wizz air przewiózł więcej pasażerów. W porcie lotniczym w Gdańsku, wizz air dostawił kolejny czwarty samolot, co również powiększy jego siatkę połączeń.

Dwa nowe porty lotnicze

Już teraz możemy kupić bilety lotnicze w liniach wizz air z Lublina. Z tego lotniska polecimy do Oslo a także do Londynu. Od 14 marca ruszy także działalność portu lotniczego w Szczecinie. Wizz air w tym porcie lotniczym nastawia się na Norwegię. Oferuje bilety lotnicze do Oslo a także do Stavanger. Oslo jako stolica jest głównym ośrodkiem gospodarczym i kulturowym kraju. Miasto posiada wiele muzeów, w tym muzeum ludowe, w którym możemy zapoznać się z kulturą tego kraju z dawnych lat. Stavanger to miasto portowe, w którym również czeka na nas wiele atrakcji turystycznych.

Wizz air w polskich portach lotniczych

Wizz air w ostatnim czasie świętował obsłużenie 50 milionowego pasażera. Szczecin, będzie już ósmym lotniskiem, które jest obsługiwane w Polsce. Mimo ze funkcjonuje jako tania linia lotnicza zapewnia pasażerom coraz większy komfort. Wprowadził zmiany dotyczące ilości bagażu na pokładzie samolotów. Przede wszystkim ograniczył bagaż podręczny, aby usprawnić odprawy a przy okazji zapewnić większą punktualność samolotom. Wizz air do tej pory najwięcej połączeń oferował z Katowic. Teraz bardzo sprawnie działa także w innych portach lotniczych. Czasami z linią Ryanair oferuje loty przesiadkowe. Już za kilka złotych możemy polecieć do wiele desygnacji Europy. Z wizz air polecimy na dłuższe wczasy jak i krótki weekend. W promocji zwykle są bilety lotnicze do Budapesztu – głównego hubu tego przewoźnika.

Comments are closed.

X