Ciekawe połączenia w brytyjskich liniach lotniczych

May 5th, 2011

Linie lotnicze BMIbabyLinie lotnicze BMIbaby to brytyjski przewoźnik , który istnieje na podniebnym rynku bardzo krótko, bo około ośmiu lat. W kwietniu linie postanowiły zrobić wyprzedaż biletów lotniczych z 45% obniżką cen. Podróż będzie realizowana do końca czerwca 2011 roku. Oferta jest bardzo bogata, a loty odbywać się będą z różnych miejsc w przeróżne zakątki. Miedzy innymi będą to połączenia Lizbona-Manchester, Barcelona-Birmingham, Malaga-East Midlands, Werona-East Midlands, Paryż-East Midlands, Faro-Birmingham. Wszystkie połączenia można sprawdzić na stronie internetowej linii lotniczych.

Linia BMIbaby oferuje 30 różnych kierunków w 9 krajach. Trzykrotnie otrzymały prestiżowe nagrody jako tanie linie lotnicze. Przede wszystkim za nowoczesną technologię, przystępną cenę biletów, profesjonalną obsługę, a także tempo i dynamikę w jakiej rozwijają się te linie. Pasażerowie, korzystający z usług tego przewoźnika i często kupujący bilety lotnicze mogą liczyć na punktu, zbierane w programie lojalnościowym. Tym samym zebrane punkty zostaną zmienione na nagrody, bądź bonusy na poszczególne kierunki. Ta linia lotnicza używa wszelkich form promocji by zaistnieć i dorównać innym liniom, które mają dłuższa historię i tradycję. W promocji pomaga jej sport, gdyż jako jedyna sponsoruje drużynę hokejową.

Te linie słyną z ciekawych promocji. Za 9 funtów można było kupić bilety lotnicze z lotniska w Manchesterze. W tak niskiej ceny można lecieć do Genewy, Lizbony, Jersey, Palmy, Pragi i Tuluzy. Z Cardiff i East Midlands te linie lotnicze oferują loty do Monachium.

Monachium to stolica i najpiękniejsze miasto Bawarii. To miasto jest pełne uroków i zabytków. Turyści mogą tu zwiedzić starą Pinakotekę , czyli największą galerię sztuki w Europie. Duża popularnością cieszy się także klasztor Benedyktyński. Dla turystów udostępnia się także lot balon, dzięki czemu można obserwować Monachium z lotu ptaka. Monachium posiada niezliczone tereny zielone i liczne parki. Największym ogrodem jest Ogród Anielski, który jest najsłynniejszym w całej Europie. Park jest miejscem rozrywki, gdyż bez ograniczeń udostępniony jest rowerzystom a także młodzi muzycy dają tutaj koncerty. W związku z dużym zainteresowaniem tym miastem można znaleźć tutaj liczne hotele i pensjonaty.

Comments are closed.

X