Bilety lotnicze za 100 złotych

April 8th, 2011

Wizz Air oferuje bilety lotnicze za 100 złotych w obie strony w różnych kierunkach Europy. Obecnie ta oferta dotyczy Włoch, a dokładnie Forli. Jest to wybrzeże Adriatyku, gdzie turyści będą mogli dostać się szybko do Bolonii, Rimini i San Marino. W cenie biletu pasażerowie mogą wziąć 10 kilogramowy bagaż podręczny, za bagaż rejestrowany należy dopłacić w zależności od wagi.

Wizzair

Lotnisko Forli znajduje się niedaleko Bolonii. Ten port lotniczy cieszy się największą popularnością szczególnie w czasie wakacji a także krótkich weekendowych wypadów. Jest to także baza wielu tanich linii lotniczych. Koło lotniska można znaleźć opcję tanich hoteli, wynająć samochód, a także taksówkę. Loty odbywają się z jednego terminala. Na lotnisku można korzystać z bezpłatnego Internetu oraz kantoru.

Wizz Air to linia lotnicza , która przede wszystkim koncentruje się na Europie środkowej i wschodniej. Od 2003 roku węgierska linia lotnicza została zarejestrowana w Londynie, a jej filia na Węgrzech i w Polsce. W naszym kraju jednym z głównym baz Wizz Airu są Katowice. Od nowego sezonu letniego w tym roku ta linia planuje jeszcze zwiększenie współpracy z Katowicami na jeszcze bardziej rozległą skalę.

Generalnie wraz z nowym sezonem Wizz Air pragnie rozbudować swoją siatkę połączeń. Do Barcelony będzie można lecieć cztery razy w tygodniu, wcześniej tylko dwa. Do Liverpoolu i Malme poleci aż trzy razy w tygodniu. Z kolei do Cork będzie obsługiwał loty aż pięć razy w tygodniu. Od czerwca zwiększy się częstotliwość lotów do Dortmundu, które będą się odbywały aż 18 razy w tygodniu. Częściej Wizz Air będzie także latał do Oslo, Eindhoven, a także do Bourgas.

Wizz Air oferuje loty do wielu niemieckich miast w tym do Bonn/Koln i Lubeki. Bilet lotniczy do Lubeki zakupimy w cenie 19 złotych. Loty w tej cenie będą odbywały się do końca kwietnia 2011 roku. Z Gdańska do Malme bilety lotnicze kosztują 39 złotych. Promocja może nie być aktualna w czasie świąt Wielkanocy. Z Gdańsk istnieje również możliwość lotu do Turku. Bilet lotniczy zakupimy w cenie 59 złotych.

Wizz Air w rankingu najpopularniejszych linii lotniczych w Polsce zdobył wraz z Ryanairem drugie miejsce. Na wielu europejskich trasach wyprzedził nawet naszego narodowego przewoźnika Lot. Szczególnie popularne trasy to Mediolan i Rzym, do których Wizz Air oferuje najwięcej atrakcyjnych promocji.

Wizzair

Comments are closed.

X