Bilety lotnicze do Niemiec

November 25th, 2014

frankfurtMimo że wielu przewoźników w czasie zimy postanowiła ograniczyć połączenia, Lufthansa zaoferowała jeszcze więcej biletów lotniczych do Niemiec z Polski, oczywiście w bardzo korzystnych cenach. Od sezonu letniego, linia planuje jeszcze więcej połączeń. Lufthansa zmodernizowała flotę i wprowadziła więcej samolotów z portu lotniczego w Poznaniu, Katowic, Wrocławiu i Rzeszowie. Jedno dodatkowe połączenie znajdziemy lecąc do portu lotniczego we Frankfurcie. Na trasach z Frankfurtu do Katowic, z Frankfurtu do Poznania i na trasie Monachium-Poznań. Lufthansa zaoferowała większe samoloty, zabierające większą liczbę osób. Niemieckie linie lotnicze patrzą bardzo optymistycznie na możliwość współpracy z polskimi portami lotniczymi.

Zima z niemieckimi liniami lotniczymi

W czasie zimowego rozkładu więcej połączeń przechodzi z Lufthansy do Germanwings. Oprócz Frankfurtu i Monachium, Germanwings będzie łączył Polskę z wszystkimi europejskimi lotniskami. Podczas rozkładu zimowego Lufthansa oferuje 199 połączeń, w ponad 80 krajach. Lufthansa wciąż się rozwija, ostatnie zamówienie to 14 milardów euro. Lufthansa prognozuje, że do 2014 roku wyda około 3 miliardów euro na rozwój usług i produktów. Bilety lotnicze do Niemiec są bardzo często kupowane przez Polaków, głównie z powodu różnych biznesów. Ponadto port lotniczy we Frankfurcie jest jednym z najsłynniejszych lotnisk przesiadkowych.

Bilety lotnicze do Frankfurtu

Lotnisko we Frankfurcie nad Menem jest jednym z najważnijeszych węzłów komunikacyjnych. Lotnisko obsługuje ponad sto róznych linii lotniczych, a także oferuje ponad 50 przelotów czarterowych. Frankfurt to drugie po Heathrow lotnisko na naszym kontynencie. Tuż przy lotsniku znajdują się dwa hotele, w promieniu 10 kilometrów jest wiele innych miejsc noclegowych. W tym mieście znajduje się także lotnisko Frankfurt Hahn, który obsługuje tanie linie lotnicze. Lotnisko Hahn jest położone około 120 kilometrów od portu lotniczego we Franfurcie nad Menem. Lokalizacja w samym centrum Nadrenia sprzyja turystyce. W 2007 roku lotnisko pobiło rekordy i obsłużyło prawie 4 miliony pasażerów. Na rozwoju tanich lotów korzystają lotniska.

Lufthansa – regularne loty połączone z tanim lataniem

Wielu przewoźników zauważyło, że tracą klientów z powodu ekspansji tanich linii lotniczych. Dlatego przewoźnicy zaczynają zmieniać strategię. Lufthansa wraz z Germanwings chce stworzyć przewoźnika, niczym tanie loty, aby nie stracić pasażerów. Na pokładach samolotów zawsze znajdzie się kilka miejsc, które będzie można wykupić tańszym kosztem. Na podobny pomysł wpadł Air France, wprowadzając taryfę Mini. Obecnie pasażerowie wolą niskie ceny, niż wysoki luksus. Dlatego tak dużą popularnością cieszy się wizz air czy ryanair. Lufthansa w Polsce to bardzo znany przewoźnik, a bilety lotnicze do Niemiec są często kupowane przez klientów biznesowych i turystów. Lufthansa postanowiła zwiększyć ilość lotów z polskich portów lotniczych, dodając wiele ciekawych promocji.

frankfurt

Comments are closed.

X