Bilety lotnicze do Maroka

April 13th, 2012

Fez uważany jest za jedno z piękniejszych miast Maroka. Znajduje się na trzecim miejscu pod względem wielkości i jestem jednym z czterech miast królewskich. Miasto funkcjonuje jako ogromny ośrodek kulturowy tego kraju. W związku z dogodna lokalizacją Fez stało się także bardzo istotnym centrum handlowym i szlakiem komunikacyjnym. Przede wszystkim zachwyca tutaj bardzo ciekawa architektura. Całość Starówki została doceniona oraz wpisana na światową listę dziedzictwa Unesco. Przede wszystkim można podziwiać tutaj mnóstwo obiektów sakralnych.

Bilety lotnicze do Fez kupimy w najnowszej ofercie Ryanaira. Irlandzki przewoźnik oferuje loty do Afryki z kilkudniowym przystankiem w Toskanii. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć również Pizę. Piza to miasto słynące głównie z krzywej wieży. Przez pewien czas ta wieża była niedostępna dla turystów, gdyż w bardzo znaczny sposób się przechyliła, co było zagrożeniem dla zwiedzających. Ryanair będzie latał z Wrocławia. Dzięki temu, iż Wrocław stał się bazą dla tych tanich linii lotniczych i Ryanair ulokował tam swoje samoloty, Wrocław stał się stolicą taniego latania. Ryanair oferuje mnóstwo nowych kierunków i rejsów właśnie z Wrocławia. Podróżując Ryanairem najlepiej latać tylko z bagażem podręcznym. Bagaż rejestrowany jest dodatkowo płatny, ponadto od miesięcy wakacyjnych ceny za bagaż rejestrowany znacznie wzrosną. Bilety lotnicze możemy kupić w oszałamiająco niskich cenach, bo już 239 złotych za bilet. Ta oferta jest bardzo ciekawa, gdyż możemy udać się na dwie wycieczki podczas jednych wczasów. Pasażerowie mogą zwiedzić zabytki europejskiej kultury a także poznać tradycję orientu.

Ryanair jest najpopularniejsza tania linią lotniczą w Polsce. Przede wszystkim uaktywnia mniejsze, regionalne lotniska. Oczywiście zapewnia pasażerom transfer do hotelu czy centrum miasta. Jest bardzo często i chętnie wybierany przez pasażerów, gdyż jest autorem wielu promocji. Oprócz Wrocławia bardzo dużo w nowej wiosenne siatce połączeń oferuje lotów z Modlina, nowego lotniska w Warszawie. Port lotniczy Modlin będzie uaktywniony podczas euro 2012. Ma pomóc rozładować ruch pasażerski na Okęciu. Będzie także główną baza taniego latania w stolicy, gdyż z pewnością będzie tańszy od Okęcia. W Modlinie oprócz Ryanaira na pewno będzie stacjonował Wizz Air, który od lipca przenosi wszystkie swoje samoloty właśnie do nowego portu lotniczego.

Maroko

Comments are closed.

X